ענבל אלוש-לוצאטו; עו"ד  ונוטריון; מגשרת מוסמכת
 
יחס אישי וחם לכל הלקוחות
ייצוג משפטי מקצועי על ידי צוות מיומן ומנוסה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
עו"ד ענבל אלוש-לוצאטו סיימה תואר ראשון במשפטים במכללה למשפטים ברמת גן (עם התמחות בזכויות אזרח), ויש לה תואר שני במשפטים (עם התמחות בגישור) מאוניברסיטת בר אילן. היא עבדה במשך ארבע שנים כעוזרת משפטית של שופט בבית המשפט המחוזי בבאר שבע, ושימשה כעורכת דין שכירה במשרדי עורכי דין פרטיים. בתחילת שנת 2010, עו"ד אלוש-לוצאטו הקימה את משרדה העצמאי.

בנוסף להיותה עורכת דין, ענבל אלוש-לוצאטו הינה גם נוטריון ומגשרת מוסמכת, בעלת התמחות בגישור משפחתי. כמו כן, היא עוברת השתלמויות מקצועיות כל כמה חודשים בתחומים הבאים: דיני פשיטת רגל, משפחה, סדר דין אזרחי, מקרקעין ומיסוי. עו"ד אלוש- לוצאטו הינה חברה בוועדות השונות של לשכת עורכי הדין.
 

צוות המשרד

 
צוות המשרד כולל שתי עורכות דין שכירות ועוד 4 פקידות. כמו כן, עו"ד אלוש מקיימת שותפות מקבילה עם עו"ד מינדל יגאל. המשרד מספק שירות איכותי לקהל גדול של לקוחות פרטיים, למוסדות, למשרדי ממשלה ולחברות עסקיות.
 

חזון המשרד

 
שירותי המשרד מסופקים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, כאשר הצוות מגייס את כל הידע והניסיון שלו במטרה לעזור ללקוח להשיג את יעדיו, ולהעניק לו את השירות הטוב ביותר. כל לקוח נהנה מיחס מיוחד וממענה מלא לכל צרכיו ושאלותיו.
כמו כן, המשרד מקבל מלשכת עורכי הדין תיקי פרו בונו, עבור אנשים שידם אינה משגת לייצוג משפטי.
 
 

תחומי ההתמחות המרכזיים של המשרד:

 
  • פשיטת רגל והוצאה לפועל
  • מקרקעין ומיסוי
  • תכנון ובנייה
  • דיני משפחה
  • הליכים מול בנקים
 

קישורים שימושיים:

 
 
 
ענבל אלוש לוצאטו-משרד עורכי דין